درباره ما


با تلفن های 56و32338838 - 071 تماس حاصل نمایید.
شناسه شما ، شماره همراه شما میباشد ، درصورتیکه فراموش نموده اید که با چه شماره ای در سیستم ثبت نام نموده اید ، در ساعات اداری با دفتر چاپخانه (56و32338838-071) تماس حاصل فرمایید و در صورت فراموشی رمز میتونید از طریق دکمه " رمز خود را فراموش نموده ام " رمز جدید دریافت نمایید .
جداً توصیه می کنیم برای این که کارت ویزیت شما در چاپ، دچار افت کیفیت نشود، حتماً دستورالعمل طراحی را بدقت مطالعه نموده و نکات آن را در طرح خود بکار بندید. در اینجا نیز به اختصار به چند نکته اشاره می کنیم: 1- Resolution فایل شما باید 300 پیکسل بر اینچ و مُد آن CMYK باشد. 2- نوشته ها حتماً باید حداقل 5 میلیمتر از چهار طرف طرح فاصله داشته باشد. 3- از قرار دادن هر نوع کادر در حاشیه طرح جداَ خودداری نمایید. 4- برای چاپ روی کارت کتان و لمینیت به هیچ عنوان از رنگ تمپلات (یکدست و 100%) استفاده نکنید. 5 - برای کارت دورو، طرح هر دو طرف را با رنگ زمینه یکسان، طراحی کنید. 6- به هیچ وجه از رنگ های سورمه ای، زرشکی، قهوه ای و طوسی در رنگ زمینه کارت خود استفاده نکنید. 7- برای طراحی کارت، از LCD استفاده نکنید. چون رنگ ها را روشن تر از معمول نمایش می دهد.
همه فایل های ارسالی باید در قالب فایل jpg ذخیره و ارسال شود.
منظور از روز کاری تمامی روزهای هفته به غیر از روزهای جمعه و تعطیل رسمی می باشد و با توجه به نوع سفارش و زمان درج شده در عنوان هر سفارش تعیین می گردد . در سفارشات فوری در صورتی که سفارش قبل از ساعت ۱۰ صبح ثبت گردد ، روز سفارش نیز بعنوان روز کاری محاسبه خواهد شد در غیر اینصورت از روز بعد محاسبه میگردد و همچنین جهت سفارشات دورو بدلیل نیاز به خشک شدن سطح کار مدت زمان بیشتر ملاک خواهد بود بطور مثال در سفارشات گلاسه دورو فوری ۱ الی ۲ روز کاری ، سفارش ۲ روزه تحویل می گردد . در مورد سفارشات عادی در صورتیکه سفارش قبل از ساعت ۱۱.۳۰ ثبت گردد آن روز بعنوان روز کاری محاسبه می گردد .