درباره ما


طوبی چاپ در سال ۱۳۸۵ با دریافت پروانه موافقت اصولی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به نصب و راه اندازی چاپخانه دیجیتال در شهر شیراز نمود و با استفاده از افراد متخصص و متعهد موفق گردید تا در زمان کوتاهی موفقیتها و تجربیات گرانبهایی را کسب نموده و در سال ۱۳۸۷ اقدام به نصب اولین دستگاه عرض ۵ متر در جنوب ایران نماید .

نصب و راه اندازی دستگاه چاپ عرض ۵ متر برای اولین بار در استان فارس و جنوب ایران یکی از افتخارات این مجموعه میباشد و مفتخریم که در راستای معرفی فعالان تجاری و برندهای برتر سهم کوچکی را ایفاد نموده ایم .

اعتماد و حمایت بسیاری از همکاران و مشتریان گرامی موجبات موفقیت روزافزون ما را فراهم نمود تا بتوانیم ضمن اخذ مجوزهای لازم درخصوص واردات مواد اولیه و ملزومات چاپ با برند ثبت شده تجاری ” اسمارت ” (Smart Ink & Print )، بیش از پیش در خدمت همکاران و مشتریان و همشهریان گرامی باشیم .

تجربه ، تخصص و حضور مستمر در نمایشگاههای داخلی و بین المللی صنعت چاپ ، بستری مناسب در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی محصولات تولیدی و وارداتی ما است .

همکاری و ارائه خدمات به بسیاری از کانون های تبلیغاتی ، تابلوسازی ها ، ادارات و ارگانهای دولتی و … در سطح استان و سایر استانهای همجوار از افتخارات ما در این عرصه میباشد و امیدواریم تا بتوانیم با کسب دانش و تجربه و استفاده از حمایتهای همه دوستان و همکارن گرامی هرچه بهتر و بیشتر در خدمت شما باشیم .

در راستای ارائه خدمات بهتر و سریعتر ، با راه‌اندازی سامانه « چاپخانه آنلاین » بعنوان مرجع خدمات و ملزومات چاپ در شیراز و جنوب ایران برآنیم تا بیش از پیش رضایت همکاران و مشتریان عزیز را فراهم نموده و خدمات مناسب تر و در زمان سریعتر را ایجاد نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت مشاوره ، درج سفارش و …. با ما تماس بگیرید .

۵۶و۳۲۳۳۸۸۳۸-۰۷۱

toobachap[@]gmail.com