راهنمای استفاده از وب سایت


چطور شروع کنیم؟

شروع کار با چاپخانه آنلاین بسیار ساده تر از اون چیزیه که فکرشو میکنین!

1- ابتدا کافیه از قسمت عضویت در سایت ثبت نام کنین.

2- پس از ثبت نام ، شما میتونین با وارد کردن شناسه ( شماره موبایل ) و رمز اختصاصی وارد فضای کاربری خودتون بشین و سفارش هاتون رو ثبت کنین.

● فایل طراحی رو چکار کنیم؟

1- اگه شما برای کار چاپی خودتون یک فایل طراحی آماده دارین که نصف راه را طی کردید .( فقط برای جلوگیری از مشکلات احتمالی بعدی یک بار به دقت دستورالعمل طراحی ویژه چاپ را بخونین. توی این دستورالعمل همه نکات لازم شامل ابعاد، رزولوشن، نوع فایل و سایر نکات فنی لازم ذکر شده، فقط کافیه با توجه به اونها یک بازنگری توی طرح خودتون داشته باشین.)

2- اگه هم که فایل طراحیتون آماده نیست، خب میتونین سفارش طراحی بدین و با ثبت درخواست خودتون خیلی ساده انجام میشه!

● چطور سفارش بدیم؟

وقتی وارد فضای کاربریتون شدید به قسمت ثبت سفارش برین. توی اون صفحه شما میتونید با انتخاب گروه مورد نظرخودتون در یک منوی باز شو ، نوع سفارشتون را انتخاب کنین .

معنی سفارشهای عمومی اینه که ما برای کاهش قیمت تمام شده و ارزونتر شدن قیمت چاپ، بعضی از انواع کارهای چاپی مثل انواع کارت ویزیت، بعضی از انواع تراکت و سربرگ و پاکت و لیوان کاغذی و غیره را توی یه سری از فرم ها کنار هم میذاریم و با هم برای چاپ میفرستیم. دقیقتر این که ما کار مشتری های مختلف را بعد از این که تعدادشون به حد نصاب رسید با هم جمع میکنیم و کنار هم چاپ میکنیم.

بهتره راجع به هر نوع کار چاپی به قسمت سوالات متداول مخصوص اون برید و پیش از سفارش اون بخش را به خوبی بخونید، ولی اگه هر نوع ابهام یا پرسش دیگه ای داشتید، میتونید با ما تماس بگیرید و کارشناسان فروش چاپخانه آنلاین با کمال میل آماده مشاوره و پاسخ به همه پرسشهای شما هستند.